Teslimat Politikası

1. Genel Bilgiler

Tüm siparişler ürün mevcudiyetine tabidir. Siparişinizi verdiğiniz sırada bir ürün stokta yoksa, orijinal ödeme yöntemini kullanarak sizi bilgilendirecek ve siparişinizin toplam tutarını size iade edeceğiz.

3. Teslim Süresi

Siparişiniz verildikten sonra size tahmini bir teslimat süresi sağlanacaktır. Teslimat süreleri tahminidir ve sipariş tarihinden ziyade nakliye tarihinden itibaren başlar. Teslimat süreleri yalnızca kılavuz olarak kullanılacaktır ve siparişinizin kabulü ve onayına tabidir.

İstisnai durumlar olmadığı sürece, siparişinizi sipariş tarihinizden itibaren [15] iş günü içinde yerine getirmek için her türlü çabayı gösteriyoruz. Tatil günleri hariç, iş günleri Pazartesi'den Cuma'ya kadardır.

Lütfen [Pazar günleri] gönderim yapmadığımızı unutmayın.

 

Teslimat tarihi, taşıyıcı nakliye uygulamaları, teslimat konumu, teslimat yöntemi ve sipariş edilen ürünler nedeniyle değişebilir. Ürünler ayrı gönderiler halinde de teslim edilebilir.

 

4. Teslimat Talimatları

[Web sitemizin çıkış sayfasında özel teslimat talimatları verebilirsiniz.]

 

5. Nakliye Maliyetleri

Nakliye ücretleri, siparişinizin ağırlığına ve teslimat yöntemine bağlıdır. Siparişinizin ne kadara mal olacağını öğrenmek için, satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin ve ödeme sayfasına ilerleyin. Ödeme ekranına geldiğinizde kargo ücretleri görüntülenecektir.


 

Satış vergisi, ürünün gönderildiği il veya bölgeye göre tahsil edilir.

 

6. Nakliye Sırasında Hasarlı Ürünler

Teslimatta ambalajda herhangi bir hasar varsa hemen bizimle iletişime geçin.

 

7. Sorular

Teslimat ve sevkiyat veya siparişinizle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.